הכשרת מאמנים

התכנית

תכנית ההכשרה של האימון הקו-אקטיבי משלבת שלושה עקרונות בסיס העוזרים ללקוחות לשדרג את האיכות כמו גם את התוצאות בחיים ובעבודה.

הלימוד של שלושת העקרונות מתחילה בקורס המבוא וממשיכה בשלושה קורסים המעמיקים כל עיקרון: הגשמה המניעה משמעות עמוקה וסיפוק בחיים, איזון המשקף את העולם מנקודת מבט מעצימה, בחירות עוצמתיות, ונקיטה בפעולות אפקטיביות, והתהליך אשר מאפשר לחוות את העושר אותו מציעים החיים בכל רגע נתון. הקורס החמישי, הסינרגיה, משלב את כל עקרונות הלמידה למיומנות אחת קוהרנטית הנקראת 'אימון קו-אקטיבי'.

לאחר חמשת הסדנאות החווייתיות מלוות בתכנית הסמכה. תכנית ההסמכה כוללת אימונים בשטח, עבודה קבוצתית מתמשכת, הדרכה (סופרוויז'ן) אישי וקבוצתי של אימונים מוקלטים, ואימון אישי. לאחר סיום מוצלח של התכנית, הסטודנטים מוכנים לבחינות בכתב ובעל פה, במטרה להפוך למאמן מקצועי קו-אקטיבי מוסמך, Certified Professional Co-Active Coach® (CPCC).

תכנית CTI לאימון הקו-אקטיבי תכין אותך לאמן כל אחד על כל נושא. אחד מאבני הייסוד של התכנית היא שאנחנו ממוקדים באדם כמכלול, לא רק בחלק מסוים של חייו. אנשים אינם מכלול של חלקים. הם בעלי פנים רבות, דינמיים, והמודל שלנו מאפשר לך לעבוד עם כל נושא שהלקוח בוחר. ואם הלקוח רוצה להתאמן על הבריאות או איכות חייו, או על ישיבת הדירקטוריון או על היחסים שלו, אתם תהיו ערוכים לכך.

המודל הקו-אקטיבי הינו פשוט, אלגנטי, ומתאים לכל מצב: אישי, ניהולי, ועוד. עם ההכשרה המגוונת והעמוקה אתם יכולים לאמן כל אחד על כל דבר ולהיות סמוכים ובטוחים שאתם נשענים על המודל הגמיש והמוכח ביותר בעולם האימון.

לבוגרי התכנית תינתן אפשרות להירשם להכנה לדרגה ב לשכת המאמנים בישראל.

הקורסים היחודיים שלנו
הירשמו לקורס היסודות ופתחו את הדלת לעולם האימון. אין צורך בניסיון קודם באימון, ולא נדרשת התחייבות להמשך
הכשרת מאמנים

יסודות

הבסיס לאימון הקו-אקטיבי

הכשרת מאמנים

הגשמה

כשמתאמנים חולמים -
ומגשימים חלומות

הכשרת מאמנים

איזון

הבחירה שמגיעה ממקום
מודע ומלא בעוצמה

הכשרת מאמנים

תהליך

לחוות עם המתאמנים
את הרגע ואת הרגש

הכשרת מאמנים

סינרגיה

הכל מתחבר, וחזון
האימון מתבהר

יסודות

2-4.11.17

מתקדם

8-10.2.18

הגשמה

14-16.9.17

איזון

26-28.10.17

תהליך

30.11-2.12.17

סינרגיה

להרשמה לקורסים הייחודיים שלנו