הכשרה למאמנים

הירשמו ולמדו "אימון קו-אקטיבי הכולל מודל, גישה, כלים לקידום ההצלחה בכל תחומי החיים והקריירה״.

תוכנית הכשרת המאמנים של CTI תעניק לכם ידע מקצועי רחב, רקע תיאורטי חשוב, וטכניקות אימון מעשיות ושימושיות. מתוך ראיית האדם כמכלול, אנו נקנה לכם יכולות אימון גמישות, אשר יאפשרו לכם לאמן כל אחד ואחת, לכל צורך שעומד על הפרק, בתחומים אישיים או מקצועיים.

בין אם המטרה היא להתחיל בקריירה חדשה, או לשפר ולגוון קריירה קיימת, קורסי הכשרת המאמנים של CTI מספקים לכם הזדמנות להיחשף לעולם הקואצ'ינג ולקבל כלים פרקטיים להנחות וללוות אנשים בכל פניה ונושא.

מבנה התוכנית

תכנית הכשרת המאמנים בשיטת האימון הקו-אקטיבי מתמקדת בשלושה עקרונות יסוד- הגשמה, איזון ותהליך – הנסמכים אחד על השני כאבני היסוד של המודל והתוכנית.

קורס היסודות המקנה תשתית למודל כולו, נמשך יומיים וחצי מרוכזים בהם תלמדו את מודל האימון והמיומנויות הקו-אקטיביות. ניתן להירשם לקורס בנפרד מכל שאר חלקי התכנית.

הקורס מלמד כיצד לגלות ערכים אישיים ייחודיים, ייעוד וחזון, ניהול מחשבות מגבילות וחסמים ולהניע לפעולה לעבר חיים של הגשמה

הקורס מלמד כיצד לסייע בבחירת נקודת מבט מעצימה ושחרור מנקודת מבט מגבילה ותחושת תקיעות. במהלכו, תלמדו כיצד לפתח נקודות מבט חדשות המאפשרות למתאמנים ליצור תכניות פעולה המושתתות על מחויבות ובחירה.

הקורס מלמד כיצד לעזור ללקוחות להרחיב את מנעד הרגשות שלהם ולהיות נוכחים באופן מלא בחוויית חייהם. תקבלו כלים לסייע ללקוחות שלכם לשחרר תקיעות רגשית ולייצר אנרגיה חדשה ומניעה.

הקורס משלב את כל עקרונות הלמידה הקו-אקטיביים לסינרגיה הנקראת 'אימון קו-אקטיבי'. תלמדו כיצד לשלב את כל העקרונות במהלך האימון ולהוסיף את הסגנון האישי שלכם. כל זה ייצור לכם אימון איכותי, משפיע, מקצועי, עמוק, ואמיץ הנאמן לייחודיות של כל אחד ואחת מכם.

האם התוכנית מתאימה לכם?

תוכנית ההכשרה הבינלאומית מיועדת לכל אחד ואחת מכם המעוניינים לחולל שינוי בחייהם, ולרכוש כלים מעשים ומיומנויות בינאישיות הנדרשות כיום להצלחה בחיים האישיים והמקצועיים כאחד.

התוכנית מתאימה כמעט לכל הגילאים, הרקעים והמקצועות השונים. המידע והכלים הנלמדים יכולים לשמש כל אחד ואחת במהלך החיים ובכל שלב ניתנים ליישום, ולכן אינם מוגבלים לרקע או לתכונות האופי של הלומדים.

רוצה לשמוע פרטים נוספים?