קורס אימון אישי – קורס קואצ’ינג / קאוצינג

הקורסים היחודיים שלנו - המסלול של CTI 

קורס אימון אישי - קורס קואצ'ינג של CTI נועד להכשיר מאמנים מקצועיים המעוניינים לעסוק באימון אישי ועסקי כקריירה. כמאמנים קו-אקטיביים, אתם תשענו על המודל הגמיש והמוכח ביותר בעולם האימון. בואו להיות מאמנים! תכנית הכשרת המאמנים הקו-אקטיביים משלבת שלושה עקרונות בסיס:

  • הגשמה -  המניעה משמעות עמוקה וסיפוק בחיים.
  • איזון -  המשקף את העולם מנקודת מבט מעצימה, ויוצר בחירות עוצמתיות.
  • תהליך -  המאפשר לחוות את העושר אותו מציעים החיים בכל רגע נתון.

קורס אימון אישי - קורס קאוצינג מתחיל בלימוד שלושת העקרונות בקורס המבוא של CTI וממשיך בשלושה קורסים המעמיקים את הלימוד. הקורס החמישי (סינרגיה), משלב את כל עקרונות הלמידה למיומנות אחת קוהרנטית הנקראת 'אימון קו-אקטיבי'. קורס קואצ'ינג

קורס היסודות (Fundamentals)

קורס המבוא לאימון קו-אקטיבי נמשך יומיים וחצי, ומהווה בסיס למסלול המלא של קורס האימון האישי. הקורס מיועד למי שמעוניין לרכוש מיומנויות אימוניות כתוספת למקצוע הנוכחי, או לאלו השוקלים קריירה בתחום האימון ושואפים לשפר את יכולות התקשורת שלהם עם אנשים חשובים בחייהם.

הקורס מעניק הכשרה חווייתית, התנסות אישית והיכרות עוצמתית עם שלל הטכניקות והמיומנויות של האימון הקו-אקטיבי. הקורס מציע הזדמנויות אינספור לתרגול אימון ולקבלת משוב אישי ובונה. הקורס מבהיר את האופן בו יכול האימון להשתלב בחיים המקצועיים והאישיים.

משך הקורס: יומיים וחצי  

קורס הגשמה (Fulfillment)

קורס ההגשמה מסייע למשתתפים לפתח מיומנויות לעזור ללקוחותיהם לגלות את הערכים הייחודיים להם, לזהות את ההשפעות המגבילות והתבוסתניות שלהם, ולאפשר להם לגבש חזון ועתיד מרתק.

אימון להגשמה משמעו עזרה ללקוחות לשחרר את המגבלות והחוקים הפנימיים אשר הינם פרי-המצאתם בלבד, ועידוד צעדים אמיצים לעבר חיים של הגשמה.

משך הקורס: שלושה ימים (9:30-17:30)  

קורס איזון (Balance)

בקורס זה לומדים המאמנים לסייע ללקוחותיהם לפתח נקודות מבט חדשות וליצור תכנית פעולה המושתתת על מחויבות. היות ואנשים חיים בתנועה מתמדת, קל להם לשכוח שיש להם תמיד אפשרות לבחור מה יעשו בעתיד.

אימון לאיזון מתמקד בהנחיית הלקוחות לביצוע בחירות עוצמתיות, לעומת התנהלות המונעת אך ורק מתגובה לנסיבות.

משך הקורס: שלושה ימים (9:30-17:30)  

קורס תהליך (Process)

בקורס זה לומדים המאמנים כיצד לעזור ללקוחות לעבד נושאים טעונים רגשית, ולהבין שלעתים המעבר דרך תחושות של אי-נוחות, כאוס ובלבול הינו חלק ממה שמתבקש מהלקוח כדי לנוע קדימה.

אימון התהליך משמעו לחבור ללקוחות באשר הם נמצאים, ולאפשר להם להכיר את עצמם באופן מלא כמו גם לעזור להם להגדיר את מטרות חייהם, שאינן תלויות בזמן.

משך הקורס: שלושה ימים (9:30-17:30)  

קורס סינרגיה (Synergy)

קורס זה מתמקד בשילוב כל מיומנויות האימון שנרכשו בקורסים הקודמים, ושדרוג יכולת האימון הקו-אקטיבי לאיכות גבוהה של השפעה ומקצועיות.

הקורס מעניק ליטוש, עומק ותעוזה גבוהים יותר, המקנים יכולת תגובה טובה יותר למגוון רחב של מצבי אימון משתנים תוך שימוש ביצירתיות, בטחון ועוצמה. אימון הסינרגיה מסתמך על שימוש באינטואיציה בזמן אמת, לעומת יישום דקדקני בטכניקות שקולות וקבועות ושמירה על חוקיות.

משך הקורס: שלושה ימים (9:30-17:30)  

תכנית ההסמכה

בתום חמשת ההקורסים, תקבלו תעודת מאמן קו-אקטיבי המוכרת בעולם כתעודה יוקרתית כמו גם מוכר על יד האיגוד הבינלאומי (ICF) ועל ידי לשכת המאמנים בישראל.

לאחר קבלת תעודה זו, תוכלו להירשם לתכניות מתקדמות יותר המעניקות פיתוח מקצועי מתקדם, הכוללות סיפורוויז'ן אישי וקבוצתי. התכנית המקומית מטעם חברת ליד, תכין אתכם לקבלת דרגת מוסמך בלשכת המאמנים הישראלית.

התכנית מטעם CTI תעיק לכם את דרגת ה CPCC. לקבלת פרטים נוספים על קורס אימון אישי - קורס קואצ'ינג של CTI מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם. לא בטוחים מהו אימון אישי? לחצו כאן לקבלת כל הפרטים. 

הקורסים היחודיים שלנו
הירשמו לקורס היסודות ופתחו את הדלת לעולם האימון. אין צורך בניסיון קודם באימון, ולא נדרשת התחייבות להמשך
למנהלים בארגונים

יסודות

הבסיס לאימון הקו-אקטיבי

למנהלים בארגונים

הגשמה

כשמתאמנים חולמים -
ומגשימים חלומות

למנהלים בארגונים

איזון

הבחירה שמגיעה ממקום
מודע ומלא בעוצמה

למנהלים בארגונים

תהליך

לחוות עם המתאמנים
את הרגע ואת הרגש

למנהלים בארגונים

סינרגיה

הכל מתחבר, וחזון
האימון מתבהר

בסיסי

יסודות

15.6/19 - 13.6/19 

· ייתכן תאריך נוסף לפי דרישה, במידה והתאריכים לא נוחים ניתן ליצור איתנו קשר לגבי בירור מועדים

 


מתקדם

קורס הגשמה

20.7/19 - 18.7/19

קורס איזון

14.9/19 - 12.9/19

קורס תהליך

2.11/19 - 31.10/19

קורס סינרגיה

7.12/19 -5.12/19