היתרונות שלנו

למה דווקא CTI?

המכון להכשרת המאמנים, הידוע בכינויו CTI ®, הוא בית הספר לאימון  אישי הגדול ביותר בעולם, והיחיד שמלמד את מודל האימון הקו-אקטיבי פורץ הדרך של CTI קורסים אינטראקטיביים. גישת האימון הבדוקה של CTI המתייחסת לחיים בשלמותם, מאפשרת לאנשים להגיע להצלחה והגשמה בעבודה ובחיים באמצעות ברית מאמן / לקוח רבת עוצמה המקדמת ומשפרת את תהליך הלמידה וההתפתחות התמידיים שלנו כבני אדם.

בין אם אתם מחפשים תכנית הכשרת מאמנים מוכרת ואמינה בעולם, הכשרת מנהיגות מקיפה, הסמכה לאימון מקצועי, או כלים וכישורי אימון רבי עוצמה כדי להעצים את הצלחתך בחיים הפרטיים והמקצועיים שלך, CTI הינו בית הספר המאפשר כל זאת.

השפעתו של CTI בעולם

נכון להיום, יותר מ -35,000 מאמנים, יועצים, מנהלים, ואנשי מקצוע המחפשים קריירה חדשה, הוכשרו דרך CTI. המאמנים שהוכשרו ב CTI מגיעים מרקע מגוון וכוללים יזמים, מנכ"לים, מדענים, מומחים רפואיים וטכניים, הורים , מחנכים , מטפלים, ומנהיגי קהילה. רבים ימשיכו ויתמקדו בתחומי התמחות כמו מערכות יחסים, ניהול, קריירה, מעברים, בני נוער, ועוד.

בנוסף, ארגונים גדולים, כמו BRITISH GAS ,CAPEGEMINI ,CARGILL ו- RBC פיננסים הציעו הכשרות קו-אקטיביות בארגונים שלהם כדי לקדם את הניהול ואת יעילות העובדים.

ההיסטוריה

CTI נוסד בשנת 1992 על ידי שלושה חלוצים מוכרים בעולם האימון – לורה וית'וורת', וקארן והנרי קימזי האוס, ששיתוף הפעולה הקודם שלהם עם תומאס לאונרד הפך את תחום האימון לתעשייה.

משרדיה הראשיים של CTI ממוקמים באזור מפרץ סן פרנסיסקו. CTI הינו בית הספר הגדול והוותיק ביותר להכשרת מאמנים אישיים בעולם והיחיד בעל תכנית ההכשרה פורצת הדרך במודל הקו-אקטיבי. CTI הינו בית הספר הראשון שהוסמך על ידי הפדרציה הבינלאומית למאמנים ( ICF ).

המייסדים של CTI, יחד עם פיל סנדל, הם המחברים של רב המכר המרכזי בעולם האימון, ספר ה"אימון הקו-אקטיבי". הספר תורגם לעברית  על ידי ד"ר ענת טרייסטר-גורן, והוצא לאור על ידי דניאלה די-נור. בישראל הוצא כבר המהדורה השלישית ונמכרו עד כה 10,000 עותקים.