אודות CTI בית ספר לאימון

ההרשמה לקורסים בעיצומה! כנסו והרשמו עכשיו 

 

תכנית מוסמכת ואיכותית להכשרת מאמנים, המספקת כלים אפקטיביים לקידום הצלחה אישית ועסקית. 

CTI העולמי. בית הספר המוכר בעולם להכשרת מאמנים.

CTI® הינו בית הספר הגדול והמוכר בעולם להכשרת מאמנים, המציע תכניות הכשרה ב-20 מדינות הנשענות על סטנדרט עולמי אחיד של עקביות ומצוינות. CTI (בית ספר ללימודי אימון אישי) נוסד בשנת 1992 על ידי שלושה חלוצים מוכרים בעולם האימון - לורה וית'וורת' וקארן והנרי קימזי האוס, ששיתוף הפעולה הקודם שלהם עם תומאס לאונרד הפך את תחום האימון אישי לתעשייה.

הקורסים של CTI (ראשי תיבות של Coaches Training Institute) מבוססים על מודל ייחודי בשם המודל הקו-אקטיבי, המכונן ברית רבת עוצמה בין מאמן למתאמן, תוך התייחסות הוליסטית למכלול החיים. תהליך הלמידה הקו-אקטיבי מקדם את ההתפתחות התמידית הטבעית, ומאפשר למתאמנים לממש את יעדיהם האישיים והעסקיים. לקריאה נוספת על המודל הקו-אקטיבי, לחצו כאן.

CTI® הינו בית הספר הגדול והראשון בעולם להכשרת מאמנים, המציע תכניות הכשרה ב-20 מדינות. תכניות ההכשרה של CTI מייצגות סטנדרט עולמי של עקביות ומצוינות. CTI נוסד בשנת 1992 על ידי שלושה חלוצים מוכרים בעולם האימון - לורה וית'וורת' וקארן והנרי קימזי האוס, ששיתוף הפעולה הקודם שלהם עם תומאס לאונרד הפך את תחום האימון לתעשייה.

גישת האימון הבדוקה של CTI מתייחסת לחיים בשלמותם, ומאפשרת לאנשים להגיע להצלחה ולהגשמה בעבודה ובחיים באמצעות ברית מאמן / לקוח רבת עוצמה המקדמת ומשפרת את תהליך הלמידה וההתפתחות התמידיים שלנו כבני אדם. אלו שמחפשים תכנית הכשרת מאמנים מקצועית מוסמכת ורכישת כלי אימון אפקטיביים שיעזרו להם להצליח בעסקים ובחיים, יכולים למצוא אותם ב-CTI. בית ספר לאימון

CTI ישראל. הכשרה מקומית. הסמכה בינלאומית.

CTI ישראל הינו בית ספר ישראלי לאימון קו-אקטיבי, הפועל בהתאם לסטנדרטים המוקפדים של CTI העולמי. תכנית הלימודים של CTI ישראל מוכרת הן על ידי לשכת המאמנים בישראל והן על ידי האיגוד הבינלאומי לאימון (ICF, The International Coach Federation). התכנית כוללת מסלול בסיס המוכר על ידי האיגוד הבינלאומי, ובו קורס מבוא וארבעה קורסי המשך המקנים תעודת "מאמן קו-אקטיבי".

ניתן להירשם לקורס היסודות בנפרד ולהירשם לתכנית המלאה לאחר ההתנסות. למידע על הקורסים שלנו, לחצו כאן. שיטת ההנחיה בקורסי CTI הינה מקורית וייחודית, ומייצרת חוויה כפולה של פיתוח אישי ושל פיתוח היכולת לאמן אחרים. כל קורס מונחה על ידי שני מנחים בו-זמנית, המדגימים את השיטה הקו-אקטיבית. הקורסים מועברים בשפה העברית.

מה הופך את ההכשרה האימונית של CTI לכל כך מיוחדת?

    • למידה חווייתית: חוויית הלימוד וההכשרה ב-CTI היא ההיפך מפסיבית. התלמידים שלנו חווים את תהליך האימון בפועל, הן כמתאמנים והן כמאמנים. מדובר בחוויה מעצימה, שפותחת צוהר אמיתי אל העוצמות של תהליך האימון.
    • למידה בגובה העיניים: ב-CTI, אנו מלמדים כמו שאנו מאמנים: בגובה העיניים. הלמידה מתבצעת באמצעות דיאלוג מעצים וחסר היררכיה – וכך מטמיעים התלמידים את עקרון השותפות של מודל האימון של CTI.
    • מחולל שינוי: כולם יודעים שאימון (קואוצ'ינג) הינו כלי ליצירת שינוי. מתאמנים רבים בוחרים לעבור תהליך אימון כיון שהם חשים שהם זקוקים לסיוע ביצירת שינוי אישי או מקצועי בחייהם. ב-CTI ישראל, אנו מכשירים את תלמידינו להוביל מתאמנים לשינוי כפול: גם ברמת העשייה (doing) וגם ברמת ההוויה (being).

ההצלחה שלנו

קהילת המאמנים של CTI העולמי מונה מעל ל-40,000 בוגרים ביותר מ-20 ארצות ברחבי העולם. המספרים בהחלט מרשימים, אבל מה שבאמת קובע זו האיכות, ולא הכמות. מאמנים בוגרי CTI ברחבי העולם עושים שימוש במודל האימון הקו-אקטיבי על מנת לאמן ממקום קשוב ולא-שיפוטי, המצליח להביא את המתאמנים אל המקומות המדויקים ביותר, בדרך לשינוי שביקשו לעצמם.

קהילת המאמנים של CTI ישראל מונה מאות מאמנים – והמספר גדל מדי שנה. בוגרי CTI הינם מבכירי המאמנים בישראל, והם מבצעים עבודה מעוררת השראה עם מתאמנים פרטיים, מנהלים בארגונים וצוותים מקצועיים בחברות קטנות וגדולות כאחד. הבוגרים שלנו מרגישים חלק מקהילה גדולה ותומכת, שצומחת יחדיו מאימון לאימון. לקהילה יש בית חם – בדמות בית הספר CTI ישראל – אליו תמיד יוכלו לחזור להשתלמות, לקורס המשך או להתייעצות.

ד"ר ענת טרייסטר גורן – הבעלים של CTI ישראל

ענת (נתי) טרייסטר-גורן הינה מאמנת בדרגת מאסטר, המוסמכת על ידי איגוד המאמנים הבינלאומי לאימון קו-אקטיבי ואימון מערכות יחסים, צוותים וארגונים.

החברה הבינלאומית, בבעלותה של ענת, Lead Out of the Box Leadership Ltd, הינה בעלת הזיכיון לשני בתי הספר הבינלאומיים להכשרת מאמנים בישראל: CTI ISRAEL  ו- CRR ISRAEL. ענת מנחה עבור בתי הספר הנ"ל בסניפים השונים בעולם.

ענת  היא העורכת המדעית של הספר "אימון קו-אקטיבי" בגרסתו העברית, הספר המוביל בתחום האימון בארץ ובעולם.

חברת האימון הבינלאומית Lead Out of the Box Leadership Ltd  בניהולה, מספקת שירותי אימון ופיתוח מנהיגות, אבחוני 360, והכשרות למנהלים וצוותים מכל שכבות הארגון בארגונים רבים בארץ ובעולם.

ענת מאמינה במצוינות מקצועית, חשיבה מחוץ לקופסא, צמיחה אישית מתמדת, ובניית יחסים חיוביים, מעצימים, ומניבי תוצאות. לקריאה נוספת על נתי, לחצו כאן.

ספר האימון הקו-אקטיבי

ד"ר טרייסטר גורן היא העורכת המדעית של הספר "אימון קו-אקטיבי" לעברית, שנכתב במקור על ידי המייסדים של CTI ופיל סנדל. ספר זה השפיע רבות על מאמנים בארץ ובעולם, ונמצא בראש רשימת ספרי הלימוד בישראל בתחום האימון. לקריאה נוספת על ספר האימון הקו-אקטיבי, לחצו כאן.