עלינו

CTI ישראל – שער הכניסה שלכם לעולם האימון הגלובלי

CTI ישראל הינו השלוחה המקומית של CTI העולמית – בית הספר הגדול והמוכר בעולם להכשרת מאמנים, המציע תכניות הכשרה ב-26 מדינות הנשענות על סטנדרט עולמי אחיד של עקביות ומצוינות.

בית הספר נוסד בשנת 1992 על ידי שלושה חלוצים מוכרים בעולם האימון – לורה וית'וורת' וקארן והנרי קימזי האוס, ששיתוף הפעולה הקודם שלהם עם תומאס לאונרד הפך את תחום האימון אישי מנישה צרה לענף מוכר ומשגשג המושך אליו אלפים בארץ ובעולם מדי שנה.

תהליך הלמידה הקו-אקטיבי, הזהה בכל העולם, מועבר בשיטת הנחיה ייחודית על ידי שני מנחים בינלאומיים מוסמכים. התהליך מכוון לקדם את ההתפתחות התמידית והטבעית של המשתתפים, הן לעצמם והן כמאמנים המאפשרים למתאמנים שלהם לממש את יעדיהם האישיים ועסקיים.

הכשרה מקומית. הסמכה בינלאומית.

תכנית הלימודים של CTI ישראל מוכרת הן על ידי לשכת המאמנים בישראל והן על ידי האיגוד הבינלאומי לאימון (ICF, The International Coach Federation). התכנית כוללת מסלול בסיס המוכר על ידי האיגוד הבינלאומי, ובו קורס מבוא וארבעה קורסי המשך המקנים תעודת "מאמן קו-אקטיבי".

בנוסף, אנו מציעים תוכנית הכשרה ייחודית פנים ארגונית למנהלים. התכנית, המוכרת על ידי ארגון הגג הבינלאומי למאמנים (ה-ICF, International Coach Federation), מאפשרת לבוגריה לשלב את מקצוע האימון לצד התעסוקה הנוכחית, או כקריירה בפני עצמה.

גלריית תמונות קורס מאמנים
ד

לומדים מהטובים ביותר

CTI ישראל בהנהלתה של ד"ר ענת טרייסטר-גורן, כוללת שורה מובילה של מנחים-מאמנים מוסמכים בשיטת Co-Active, הבקיאים ברזי השיטה שהוסמכו ללמד ומיישמים יכולות אימון מרשימות בחייהם המקצועיים.

שיטת ההנחיה בקורסים מקורית וייחודית, ומייצרת חוויה כפולה של פיתוח אישי ושל פיתוח היכולת לאמן אחרים. כל קורס מונחה על ידי שני מנחים בו-זמנית, המדגימים את השיטה הקו-אקטיבית. הקורסים מועברים בשפה העברית.

הבית לקהילת Co-Active המקומית

קהילת המאמנים של Co-Active בישראל מונה מאות מאמנים – ומספרם גדל מדי שנה. בוגרי התוכנית של CTI נמנים על בכירי המאמנים בישראל, בעלי רקורד מוכח ומעורר השראה של אימון מתאמנים פרטיים, ומנהלים בארגונים בחברות קטנות וגדולות כאחד.

הבוגרים שלנו מצטרפים לקהילה גדולה ותומכת, שצומחת מתוך למידה הדדית. בית הספר CTI מספק בית חם, אליו חוזרים חברי הקהילה להשתלמויות, וקורסי המשך כמו גם להתייעצויות שונות.

רוצה לשמוע פרטים נוספים?