ספר האימון הקו-אקטיבי

המודל הקו-אקטיבי הינו אחד מהמודלים הראשונים שנוצרו בעולם בתחום האימון, והשפעתו כמו גם עקרונותיו, מהווים בסיס הכרחי לתורת האימון הבינלאומית. ספר האימון הקו-אקטיבי תורגם על יד ד"ר ענת טרייסטר-גורן לעברית והותאם לתרבות הישראלית מבחינת השפה האימונית. הספר נכתב למטרת הגברת המודעות בקרב קהל צרכני האימון ולשימוש על ידי אנשי המקצוע האימוני.

 

מדברי העורכת לעברית, ד"ר ענת טרייסטר-גורן, מאמנת קו-אקטיבית מוסמכת:

קיבלתי על עצמי להיות העורכת המקצועית של הספר אימון קו-אקטיבי ולהתאימו לשפה העברית ולתרבות הישראלית שכן, מבחינות רבות הספר הזה הוא המסד ליצירת תו התקן של האימון בישראל, ומכאן חשיבותו הרבה.

המהדורה העברית של ספר האימון הקו-אקטיבי היא פרי עבודתם של אנשי ההוצאה לאור שבראשה עומדת דניאלה די-נור, אשר אפשרו להעביר את "השפה האימונית" האנגלית ל"שפה אימונית" עברית, כך שתתאים הן מבחינה לשונית והן מבחינה תרבותית לחיים האישיים והעסקיים בישראל. לראשונה ימצא כאן הקורא – המאמן או המתאמן – מילון מונחים ישראלי בן זמננו בתחום האימון האישי או העסקי. הספר משלב בתוכו לימוד עיוני וכלי עבודה מעשיים, אך הוא לא משמש תחליף ללימוד בפועל בהדרכת מאמן בכיר.

הספר נכתב במקורו על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שנמנים עם מייסדי ענף ה-coaching בעולם והוא פורס את שיטת האימון הקו-אקטיבי על שלביה השונים.

 

מן העיתונות על הספר:

כתבה מהארץ

כתבה מגלובס