הכשרה פנים ארגונית למנהלים

תוכנית ההכשרה שתהפוך אתכם ממנהלים מוכשרים למנהיגים קשובים העוזרים לעובדים שלהם להיות במיטבם.

בתור אנשי מפתח בארגונים, אתם לבטח יודעים כי הדרך הטובה ביותר לשיפור ביצועים, תוצאות ורווחיות מתחילה ונגמרת ביכולות שלכם ושל הכפופים לכם. מנהלים טובים יותר הם אלו שהעובדים שלהם מרוצים ומחויבים. תוכנית ההכשרה הפנים ארגונית לאימון קו-אקטיבי תעניק לארגון שלכם את ארגז הכלים הנכון למיצוי הפוטנציאל האנושי של הסובבים אתכם.

תוכנית ההכשרה שלנו למנהלים, מבוססת על הידע העולמי שנצבר בעבודה עם מאות מנהלים בחברות גלובליות מובילות, וכוללת שלל מיומנויות אימוניות המשפרות את יכולות ההובלה של המנהלים, מחדדת את כישורי התקשורת שלהם, והופכות אותם לקשובים יותר, ובעלי יכולת פיתוח של עובדים.

התכנית, המוכרת על ידי ארגון הגג הבינלאומי למאמנים (ה-ICF, International Coach Federation), מאפשרת לבוגריה לשלב את מקצוע האימון לצד התפקיד הנוכחי, או כקריירה בפני עצמה.

למי התוכנית מתאימה

תכנית ההכשרה הפנים ארגונית ל אימון קו-אקטיבי מתאימה למנהלים בכירים ולדרגי הביניים, למנהלי משאבי האנוש וההדרכה, ולמנהיל הפיתוח הארגוני.

מעוניינים ברכישת תשתית כמנהלים-מאמנים של העתיד?

אנו ממליצים לארגון שלכם את קורס יסודות האימון הקו-אקטיבי –(Fundamentals) הנמשך יומיים וחצי לקבוצת מנהלים בארגון. באמצעותו, יקבלו המנהלים הכשרה חווייתית, התנסות אישית והיכרות עוצמתית עם שלל הטכניקות והמיומנויות של האימון הקו-אקטיבי.

רוצה לשמוע פרטים נוספים?